[ خبر ]

ماژول های جدید

ماژول صف

ماژول ملاقات

ماژول خوددریافت[ خبر ]

تولید ویرایش جدیدی از محصول InfoDesk به نام ECONO

این مدل تمام استیل بوده و از نظر ظاهری بسیار زیبا است و از دوام بسیار خوبی نیز برخوردار می باشد.

 کاربرد های سامانه اطلاع رسانی

کاربردهای InfoDesk محدود به مکان و زمان خاصی نیست. هر کجا که نیاز به اطلاع رسانی باشد، InfoDesk در خدمت شماست. در ادارات و ارگانها و سازمان های دولتی، کاربرد InfoDesk در زمینه های اطلاع رسانی نمود و جلوه خاصی می یابد. ارائه انواع زیربرنامه ها با کارآئی خاص و متنوع برروی نرم افزار این سیستم قابلیت استفاده را برای همگان فراهم نموده است. همگان به مفهوم خاص بعنوان کاربر اصلی سیستم درنظر گرفته شده و این همگان شامل افراد از پائین ترین سطوح دسترسی عامیانه تا بالاترین سطوح تخصصی می گردد.
تصور نمائید که یک فرد با سطح علمی پائین ، یک فرد با سواد متوسط و یک شخص با تخصص بالای علمی مخاطب این سیستم قرار می گیرد. تلاش ما بر آن بوده تا همه این افراد در بالاترین سطح از InfoDesk استفاده نمایند.
حتی برای دسترسی افراد معلول نیز ماژولهایی پیش بینی و تولید شده که استفاده از سیستم را برای این عزیزان نیز منطقی و ساده می نماید.
InfoDesk گذشته از مبحث اطلاع رسانی، به راحتی و با همه امکانات مولتی مدیا در اختیار سپشماست تا رنگ تازه ای به غرفه نمایشگاهی شما ببخشد. طراحی این سیستم بگونه ای است که می توانید آنرا به سادگی بعنوان یک سامانه تبلیغاتی در کنار غرفه خود قرار دهید.
از نقش پیام رسانی InfoDesk نیز نمی توان غافل بود. می توانید با هماهنگی با سایر مراکز و سازمان ها با نصب این دستگاه در محل های خاصی که مراجعین قبل یا پس از آن نیازمند مراجعه به سازمان شما خواهند بود، راه ها را کوتاه نمائید.
ارائه مسیر و روند انجام کار، مدارک مورد نیاز برای احراز خدمات، افراد یا ادارات مرتبط با موضوع و سایر موارد را بسادگی در اختیار کاربران قرار می دهید.
نه تنها کاربران عمومی، که مدیران نیز به این سیستم نیاز خواهند داشت.
پایانه ای که کارمندان به راحتی و ظرف چند دقیقه با انعکاس گزارش های خود این اجازه را به کاربران و در راس آنها مدیر سازمان می دهند تا با داشتن اطلاعات کامل، دید کلان و ژرف خود را به طور کامل در سیستم ایجاد نموده و احیا دارد.
این سامانه را می توانید تحت شبکه کنترل نمائید، با استفاده از بانکهای باز و نرم افزار جانبی خاص آن را همیشه به روز نگه دارید و برای هر تغییر کوچکی نیاز به حضور تکنسینهای ما نداشته باشید.
سطوح دسترسی را تعریف کنید و با توجه به نیازهای خود زیرنویس و بنر و میانبر تولید نمائید و آن را به سادگی فشردن چند کلید در محل مورد نظرتان قراردهید.
درصورت استفاده از ماژولهای کامل نرم افزاری، سیستم شما تنها یک میز اطلاع رسانی ساده نخواهد بود!
و البته این سیستم با همه سیستم های تولید شده توسط این شرکت سازگار بوده و براحتی امکان تعامل با سایر محصولات این شرکنپت نظیر i-Telephony و یا SYMA را خواهد داشت.


امیدواریم شما هم به جمع استفاده کنندگان از  InfoDesk بپیوندید.

 صفحه اصلی     |     درباره ما     |     خدمات     |     تازه ها     |     محصولات     |     تماس با ما
Copyright © SSD INC, 2005-2007 |  LiftCAD |