شرکت گسترش نرم افزار شيوا فعالیت خود را در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات و علوم رایانه آغاز نموده و در تلاش برای اعتلا و گسترش این زمینه ها از تمام منابع مادی و معنوی خود استفاده می نماید.
دست یابی به فن آوری های جدید و تولید علم و رقابت با همتایان خارجی از اهم اعتقادات و اصول اولیه اعضای این شرکت می باشد. تلاش بسیار متخصصان و دست اندر کاران این شرکت جهت شکستن برخی انحصارات و تحریم ها از سوی شرکت های بزرگ چند ملیتی چندان بی نتیجه نمانده است.

با نگاهی به کارنامه این مجموعه جوان و آشنایی با تکنیک های بدست آمده و تولید شده توسط آن هرچه بیشتر به اعتقاد و باور تشکیل دهندگان این مجموعه پی خواهید برد.

در این مجله الکترونیکی سعی نموده ایم تا برخی از پروژه های انجام شده ، نتایج پاره ای از تحقیقات، جهت گیری واحد تحقیق و توسعه شرکت و پروژه های آتی تعریف شده را به حضورتان معرفی نمائیم.

اگرچه برروی این وب سایت فضای کافی جهت ارائه مبسوط اطلاعات در دسترس هست اما وقت گرانقدر خواننده، ما را برآن داشته تا بجای شرح کامل به توصیف اجمالی سیستم ها و محصولات بپردازیم و توضیحات بیشتر را درصورت نیاز بصورت کاتالوگ ها و بروشورهای کامل به خدمت شما تقدیم نمائیم.

شرکت گسترش نرم افزار شيوا اهم فعالیت های خود را در زمينه فناوري اطلاعات و ارتباطات متمرکز نموده است. علاقمندی و جهت گیری کلان این شرکت، هوشمندسازی و تکنیکهای هوش مصنوعی و نهایتا علوم روباتیک می باشد. از نخستين گامهاي برداشته شده در اين شرکت مي توان به تولید نرم افزار سیما (سیستم یکپارچه مدیریت اداری) برای سازمان ثبت اسناد و املاک کل کشور، نرم افزار و سخت افزار اطلاع رسانی InfoDesk برای اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران، اداره ثبت اسناد و املاک قزوین، اداره ثبت اسناد و املاک شمیران،  بانک کشاورزي و کاخ موزه ی نیاوران ، دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین؛ همچنین طراحي و برنامه نويسي پروژه هاي  نرم افزاری مانند نسخه‌ی الکترونیکی سالنامه‌ی آماری کارکنان دستگاه های اجرایی کشور (ویرایش نخست) و نسخهی الکترونیکی مصوبات هفت برنامهی تحول در نظام اداری برای سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور، نرم افزار طراحی و محاسبهی آسانسورهای کششی برای سنديکاي آسانسور و پله برقي ايران و شرکت بازرسي و مهندسي ايران  اشاره نمود.

مشاورین این شرکت جهت ارائه اطلاعات بیشتر آماده پاسخگوئی به شما خواهند بود.

 

 

صفحه اصلی     |     درباره ما     |     خدمات     |     تازه ها     |     محصولات     |     تماس با ما

Copyright © SSD INC, 2005-2007 |  LiftCAD |